Koloweb-cykloturistika
:: Miřejovice
:: Sloup v Čechách
:: Úštěk
:: Letiště Ruzyně
:: Stříbrná Skalice
:: Lužické hory
:: Lázně Toušeň
:: Přerov n./L.
:: Benátky n./J.
:: Poděbrady
:: Poděbrady II.
:: Rakovník
:: Dětenice
:: Kralupy n./Vlt.
:: Lysá n./L.
:: Poděbrady III.
:: Jevany
:: Kutná Hora
:: Libochovice
:: Milešovka
:: Rýchory

:: Konopiště
:: Valečov
:: Šumava
:: Chlumec n./C.
:: Jizerské hory
:: Západní Šumava
 
:: Jižní Čechy
:: Telč-Slavonice-Bítov
:: Podorlicko
:: Železné hory
:: Králíky
:: Vysoké Mýto


Koloweb-kniha návštěv


FOTOSOUTĚŽ

 
 
"Čáry éry"  
více zde...
 
Plánujete cyklovýlet?
Zjistěte si, v kolik
hodin zapadá Slunce.


Cyklorozcestník - odkazy, cestopisy, Alpy, seznamka, inzeráty a další

www.cykloserver.cz

Cyklistika Krnov


Ikona pro Váš web:
Koloweb ikona
HTML kód:

Poslední aktualizace:
27.4.2013

kontaktNa této stránce najdete ještě něco navíc...


Ať žije rok 2010 !!!
Hned 1.1.2010 večer jsem okusila, jaký ten nový rok asi bude - skoukla jsem statistiky, potěšila se prvenstvím ve vyhledávačích (hned u několika klíčových slov) a rozhodla se, že tedy konečně nastal čas povýšit Koloweb na vlastní doménu ... a ouha, hned jsem za svoje chvástání dostala za uši - doménu kolowebtečkacézet již někdo koupil. Pocity bezpráví, lítosti i beraního vzteku vyprchaly naštěstí docela brzy. Svět je zkrátka nekompromisní a ochrannou známku jsem si nezaregistrovala :-) Tak tedy zůstávám věrná wézetu a kdo bude hledat můj Koloweb, snad ho pozná podle vzhledu, který je už 4 roky stejný a zatím ho měnit nebudu. Snad Vás, milí přátelé, moje zkušenost ochrání před podobnou situací.
Mějte se krásně.Pokud si nekupujete časopis "WM magazin", zde je alespoň odkaz na jeho internetovou verzi:

Dočtete se tu spoustu zajímavých informací o tom, o čem se mluví, ale i tom, o čem se vůbec nemluví a rozhodně budete překvapeni co nám "přináší" naše "civilizace".
Osobně doporučuji tištěnou verzi časopisu.

Zajímavé články:

 • "Krize - mýty a souvislosti"
 • "Mexická chřipka"
 • "Margaríny a zdravá výživa"
 • "Biochemická monstra"
 • "Žaloba na farmaceutický průmysl"
 • "Globální ochlazování je tady"
 • "O politice bez cenzury aneb rozbití lidé"
 • "Británii dělí jen devět jídel od anarchie"
 • "Tušení budoucnosti"
 • "Život ve světě bez ropy"
 • "Největší biologický experiment"
 • "Chci celou Zemi a pět procent navíc!"
 • "Proč mikrovlnku ne!"
 • "Brána k volné energii pro všechny"

  Aktualizováno 4.10.2009  Máslo ???

  Představujte si se mnou ... z ošatky si vezmete čerstvý křupavý rohlík, nožem ukrojíte tenký plátek chladného voňavého másla, položíte na rohlík, ukousnete si a sousto zapijete teplou kávou s mlékem ... to je moje představa snídaně v ráji ... neumím si ale představit, že bych si v ráji namazala rohlík margarínem.
  Již dvakrát jsem byla okolnostmi donucena koupit si máslo neznámého výrobce. Muselo mi stačit, že na kostce bylo napsáno MÁSLO, složení bylo 82% tuku a nic víc. Máslo to ale nebylo. V druhém případě jsem se snažila být ostražitá a hledala jsem všechny dostupné informace na obalu s velkým nápisem MÁSLO. Opět tam bylo uvedeno 82% tuku, složení: smetana a mléčná kultura mě uklidnilo. Ale zjištění, že máslo bylo vyrobeno až v Belgii, mi klidu zase ubralo. No a čisté máslo to nebylo.
  Přiznávám, že i naše rodina kdysi propadla módnímu trendu a vše po Revoluci přijímala jako dlouho odepíraný výkvět západního světa. Takže i na našem stole se na chvíli objevila Rama a později i Flora. Hloupý argument snadné roztíratelnosti u mě však neobstál právě proto, že jsem nechtěla máslo roztírat, ale pokládat tenké plátky na pečivo. Tak jsem se s margarínem záhy rozloučila. Naštěstí můj syn plátkování másla zdědil po mě a dcera raději máslo ani margarín nejí vůbec a vydrželo jí to už 15 let.
  Takže jistě pochopíte, že poznám, co je máslo a také tudíž okamžitě poznám co máslo rozhodně není. Pokud tedy někdy pojedu na dovolenou do ráje, vezmu si raději vlastní pravé máslo s sebou a také se ujistím, že v ráji mají ledničku.

  Více o margarínu se dočtete např. ve WM magazínu na www.mwm.cz

  Vloženo 04.10.2009  Pruhy na nebi...Chemtrails

  Globální oteplování - jeden velký podvod - zrodil Chemtrails. Do atmosféry jsou už delší dobu letadly tajně rozprašovány chemické látky - barium a aluminiový prášek jakožto obrana proti globálnímu oteplování. Někdo ale pozapomněl, že tyto chemikálie jsou zdraví nebezpečné a jaké budou následky, zatím nikdo netuší. Více se dočtete ve WM magazínu 74/2008 nebo na www.mwm.cz nebo hledejte ve vyhledávačích, kde je spousta informací i fotografií o této smutné a neuvěřitelné skutečnosti.
  Třeba koukněte na tohle video Chemtrails na YouTube.

  Vloženo 10.3.2008  Také miluji Moju... a její sourozence

  Po jejím narození byly všude po městě plakáty s její fotkou a nápisem "Milujeme Moju". Pražská ZOO o sobě dala vědět a vyšlo to. Zvýšený zájem veřejnosti o zvířata a mláďata, zejména o gorilí rodinu, inicioval vznik projektu "Odhalení". Šlo o tak trochu jinou reality show (v té době velmi populární nový formát). Nyní po letech běží projekt pod názvem "Pomáháme gorilám" a sledovat život gorilí rodinky v pražské ZOO můžete na stránkách iDNES.cz. Moja už sice dospívá, ale její mladší sourozenci jsou stejně zábavní, jako byla ona ve "své době", kdy byla první - tedy MOJA. Za tento projekt jeho tvůrcům a hlavně zoologické zahradě v Praze děkuji.
  Mám ráda zvířata a stále mě to baví.

  Vloženo 12.3.2007, aktualizace 14.7.2011  Čtvrtek 2.února 2006...

  byl velice mimořádný den. Mráz do rána venku vyčaroval ledové království a slunce tu nádheru nasvítilo do pohádkové podoby. Šla jsem ven a fotila.
  Obyčejný keř před domem se oblékl do nádherné stříbrné róby, borovice vypadaly jako cukroví posypané kokosem a křoví u popelnic připomínalo rozkvetlý zlatý déšť v bílé podobě. Na větvičkách stro-
  mů v místě budoucích pupe-
  nů vykvetly nádherné květy připomínající ty opravdové.

  Zkrátka krystalky ledu v ten den ozdobily přírodu tak, až se mi tou krásou tajil dech.


                    

  Něco z toho, co se mi podařilo zachytit fotoaparátem, najdete v detailech na této stránce, některé fotky jsem použila v únorové fotogalerii.

  Vloženo 4.3.2006  Takto vypadá park na sídlišti, když sleze sníh, zem je zmrzlá a všechno na ní naštěstí zatím také...

  psí ex...

  Vloženo 4.2.2006 •  
  Zenová zahrada
    Základní sestava pro tvorbu vlastní mini zenové zahrádky  
  E-SHOP Zenová zahrada

     © 2005 - 2015 Koloweb :: Cykloturistika - Cyklo tipy a další zajímavosti


  domů | o mně | fotogalerie | kontakt